Cześć!

Nazywam się Marek Tracz i jestem Graphic Designerem.
Od ponad 5 lat tworzę przemyślane i nowoczesne strony www, aplikacje i identyfikację wizualną dla małych i dużych klientów, lokalnie i międzynarodowo. Projekty traktuję indywidualnie i zawsze staram się, by design oddawał charakter marki, dla której jest kreowany.

Co robię:

Web Design

Moje strony www to fuzja nowoczesnego designu i użyteczności. Wykorzystuje najnowsze trendy i rozwiązania, by spotkanie użytkownika ze stroną marki było unikalnym i przyjemnym doświadczeniem.

UI/UX Design

Projektując strony i aplikacje zawsze myślę o użytkowniku przewidując jego kolejne kroki na stronie. Tworzę makiety i prototypy interaktywne, by moje projekty przyciągały nie tylko designem, ale były tak intuicyjne i czytelne, jak to możliwe.

Branding

Zanim stworzę logotyp czy identyfikację wizualną przyglądam się marce i analizuję jej charakter. Dzięki temu każdy mój projekt jest niepowtarzalny i tworzy nie tylko znak czy symbol, ale całą opowieść.

Social Media Design

Social media to ważny element wizerunku marki, dlatego projektując grafiki na ich potrzeby zawsze myślę o tym, by były angażujące, ciekawe i spójne z całą komunikacją. Wtedy mam pewność, że skuteczność mojej pracy będzie liczona w like’ach!

Miałem przyjemność pracować z:

Masz projekt, przy którym chciałbyś ze mną pracować?


Napisz do mnie